Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Vilniaus m. Polocko gatvės lietaus nuotekų tinklų statybos techninio projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) projekto ekspertizės paslaugos
II.1.2)Main CPV code71319000 Expert witness services
II.1.4)Short description:
Vilniaus m. Polocko gatvės lietaus nuotekų tinklų statybos techninio projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) projekto ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71319000 Expert witness services
II.2.4)Description of the procurement:
Atliekant atnaujintą varžymąsi pagal Preliminariąsias statinio projekto bendrosios, dalies, specialiosios ekspertizės ir statinio projekto sprendinių ekspertizės paslaugų sutartis (2019 04 29 Nr. A64-140/19, 2019 04 30 Nr. A64-145/19 ir 2019 05 03 Nr. A64-153/19) dėl II pirkimo objekto dalies „Statinių grupė – inžineriniai statiniai. Projektų bendrosios, projekto dalies ir projekto specialiosios ekspertizės“, perkamos Vilniaus m. Polocko gatvės lietaus nuotekų tinklų statybos techninio projekto bendrosios ir specialiosios (paveldosauginės) projekto ekspertizės paslaugos.
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: