Dienstleistungen - 317004-2023
Polen-Warschau: Reinigungsdienste
2023/S 101-317004
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi czyścicielskie powierzchni płaskich na obiektach produkcyjnych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie
Referenznummer der Bekanntmachung: POST/PEC/PEC/UZK/00423/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem Zamówienia jest: świadczenie na rzecz Zamawiającego usług utrzymania czystości powierzchni płaskich w obrębie kotłowni, maszynowni, SUW ,IMOS ,dNOx i innych obiektów produkcyjnych, wraz z pomieszczeniami biurowo-technicznymi zlokalizowanymi we wskazanych obiektach.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: