Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка чрез закупуване на 1 брой високопроходим товарен автомобил-втора употреба, с монтирана на него кранова уредба и грайфер за товарене на дървесина“.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34142000 Kranwagen und Muldenkipper
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на обществената поръчка включва доставката чрез закупуване на 1 брой високопроходим товарен автомобил-втора употреба, с монтирана на него кранова уредба и грайфер за товарене на дървесина“. С година на първа регистрация след 01.01.1998г. Доставения кран трябва да бъде придружен с всички налични и/или необходими документи за регистриране. Доставения товарен автомобил трябва да бъде окомплектован съгласно чл. 139, ал.2 от Закона за движението по пътищата – с обезопасителен триъгълник; аптечка; пожарогасител и светлоотразителна жилетка, както и с пълноразмерна резервна гума, крик и ключ за болтовете на гумите, и ще се придружава от необходимите за регистрацията му документи.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34142000 Kranwagen und Muldenkipper
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на обществената поръчка включва доставката чрез закупуване на 1 брой високопроходим товарен автомобил-втора употреба, с монтирана на него кранова уредба и грайфер за товарене на дървесина“. С година на първа регистрация след 01.01.1998г. Доставения кран трябва да бъде придружен с всички налични и/или необходими документи за регистриране на повдигателно съоръжение съгласно Наредба за безопасната експлоатация и техническия надзор на повдигателни съоръжения в сила от 18.10.2010 г. (Ревизионна книга на повдигателното съоръжение, паспорт или друг документ на производителя, инструкция на производителя за монтаж и експлоатация, декларация за съответствие, принципни схеми и монтажни чертежи, диаграми на товарните характеристики, паспорт на у-во за радиоуправление, ел. схема, инструкции и др.) Доставения товарен автомобил трябва да бъде окомплектован съгласно чл. 139, ал.2 от Закона за движението по пътищата – с обезопасителен триъгълник; аптечка; пожарогасител и светлоотразителна жилетка, както и с пълноразмерна резервна гума, крик и ключ за болтовете на гумите, и ще се придружава от необходимите за регистрацията му документи, както и сервизна книжка и ръководство за работа - всички на български език.