Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Onderwijsleerpakket Stichting KomLeren
Referenznummer der Bekanntmachung: KL2023RS101
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39162100 Lehrmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aanbesteding heeft betrekking op methode gebonden gebruiks- (leerboeken, handleidingen) en verbruiksmaterialen (werkboeken, toestboeken). Methode vervangende- en educatieve software en leerpakketten.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 340 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Leermiddelen en leerpaketten
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39162100 Lehrmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Onderwijsleerpakketten voor 20 locaties van KomLeren