Lieferungen - 317400-2023
Polen-Krotoszyn: Medizinische Geräte
2023/S 101-317400
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2023/S 084-256327)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup TK oraz aparatu rtg dla SPZOZ w Krotoszynie w ramach projektu „Wspieranie naprawy i zwiększanie odporności systemu ochrony zdrowia poprzez doposażenie SPZOZ w Krotoszynie II”
Referenznummer der Bekanntmachung: DTECH/1/12/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup tomografu komputerowego i aparatu RTG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis parametrów technicznych – załącznik nr 2 do SWZ – pakiet 1 (tomograf komputerowy) i załącznik nr 2a do SWZ – pakiet nr 2 (aparat RTG) - warunki gwarancji i serwisu pogwarancyjnego – załącznik nr7 do SWZ – pakiet 1 (tomograf komputerowy) i załącznik nr 7a do SWZ – pakiet nr 2 (aparat RTG). - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.