Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Par tiesībām veikt asfalta segumu uzturēšanas darbus, Liepājā
Atsauces numurs: LVP 2022/61
II.1.2)Galvenās CPV kods45233141 Ceļu uzturēšanas darbi
II.1.4)Īss apraksts:
VI iedaļa: Papildinformācija