Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do kolejek Becker-Warkop dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-22-06
Nuorodos numeris: 701902740
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34900000 Įvairi transporto įranga ir atsarginės dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
VI dalis: Papildoma informacija
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902740
II.1.2)Główny kod CPV34900000 Różny sprzęt transportowy i części zapasowe
II.1.4)Krótki opis: