Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 317618-2021
Magyarország-Budapest: Útburkolat építése
2021/S 121-317618
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
471. sz. főút (1+000-2+850 km) fejlesztése
Hivatkozási szám: EKR000389402021
II.1.2)Fő CPV-kód
45233228 Útburkolat építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
471. sz. főút Debrecen belterületi (1+000 - 2+850 km szelvények közötti) szakasz négysávosítása (PST: K471.04.73)
VI. szakasz: Kiegészítő információk