II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.28.2023)
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP.260.28.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla IFJ PAN w Krakowie, w tym: a) Zadanie nr 1 - dostawa zestawów komputerowych; b) Zadanie nr 2 - dostawa komputerów przenośnych; c) Zadanie nr 3 - dostawa osprzętu komputerowego; d) Zadanie nr 4 - dostawa drukarki 3D; e) Zadanie nr 5 - dostawa osprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A, 1B, 1C, 1D i 1E do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zestawów komputerowych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30214000 Arbeitsplätze
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych.
Dostawa komputerów przenośnych
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych.
Dostawa osprzętu komputerowego
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30231300 Bildschirme
30232000 Peripheriegeräte
30232110 Laserdrucker
30232130 Farbgrafikdrucker
30233190 Festplattencontroller
30234100 Magnetplatten
30234500 Arbeitsspeichermedien
30237240 Webkamera
30237410 Computermäuse
30237460 Computertastaturen
32581100 Datenübertragungskabel
30232100 Drucker und Plotter
30234000 Speichermedien
30236000 Diverse Computerausrüstungen
30237100 Teile für Computer
30237280 Stromversorgungszubehör
30237400 Datenerfassungszubehör
32333100 Videorecorder
30213200 Tablettcomputer
Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu komputerowego.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30232100 Drucker und Plotter
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarki 3D.
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30234100 Magnetplatten
30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)