A. INFORMACJA O WARUNKACH UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU
Zdolność techniczna lub zawodowa
a) Wiedza i doświadczenie
b) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Zamawiający uzna wyżej wymieniony warunek za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował 1 osobą, która posiada łącznie:
• wykształcenie wyższe,
• 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć szkoleniowych
2. aktualne na dzień składania ofert oświadczenie Wykonawcy stanowiące wstępne potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia (Zał. nr 2 SWZ);
5. w przypadku gdy Wykonawca polega na zasobach podmiotu trzeciego:
— zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby lub inny podmiotowy środek dowodowy (jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby na podstawie art. 118 ustawy Pzp),
— oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (zał. 2A).
- oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) oraz art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej (zał. 8A)