II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa środków do dezynfekcji
Reference number: DZ.3321.70.2022
II.1.2)Main CPV code33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest:
Zad.1 - 13
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 13.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 13 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki 2b.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 13
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zad.1- Środki do dezynfekcji i mycia
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33600000 Pharmaceutical products
33631600 Antiseptics and disinfectants
33741200 Hand or body lotions
39830000 Cleaning products
II.2.4)Description of the procurement:
3.2. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) oferowany produkt, produkt leczniczy, wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji,
2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie
z wymaganiami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych ( Dz. U. z 2020r., poz. 186 z póź. zm.),
3) oferowany produkt leczniczy musi być wprowadzony do obrotu zgodnie
z wymaganiami ustawy z dnia 06.09.2001r. prawo farmaceutyczne tekst. jedn. (Dz.U. z 2020r. poz. 944)
4) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu;
W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności.
3.3. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”.
Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”.
3.4. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ.
.
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT
13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag.
Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań.
W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad:
W odniesieniu do wszystkich Zadań
KRYTERIUM CENA waga: 60 %
KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 40 %
Zad.2- Tampony nasycone 2% roztworem diglukonianu chlorheksydyny
Lot No: 2
Zad.3- Środki odtłuszczające dezynfekująco-myjące
Lot No: 3
Zad.4- Preparaty do czyszczenia, konserwacji, dezynfekcji sprzętu medycznego i wyrobów medycznych dla Centralnej Sterylizatorni
Lot No: 4
Zad.5- Preparaty do dezynfekcji endoskopów i głowic przezprzełykowych dla Centralnej Sterylizatorni i Zakładu Endoskopii
Lot No: 5
Zad.6- Olej specjalistyczny dla systemów napędowych dla Centralnej Sterylizatorni
Lot No: 6
Zad.7- Mycie, dezynfekcja oraz pielęgnacja rąk personelu medycznego
Lot No: 7
Zad.8- Preparaty do dezynfekcji ran oraz błon śluzowych
Lot No: 8
Zad.9- Preparaty do mycia, dezynfekcji skóry nieuszkodzonej
Lot No: 9
Zad.10- Gotowe preparaty do dezynfekcji małych i trudno dostępnych powierzchni
Lot No: 10
Zad.11- Preparat do mycia, dezynfekcji i odwapniania aparatury hemodjalizacyjnej oraz reutylizacji dializatorów
Lot No: 11
Zad.12-Środki do zamgławiania
Lot No: 12
Zad.13- Preparaty w koncentratach do mycia oraz dezynfekcji dużych powierzchni
Lot No: 13