Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ultraskaņas skaitītāju (PN100, DN250, DN350) iegāde GRS Rīga-1 un Rīga-3 vajadzībām
Referenznummer der Bekanntmachung: AS "Conexus Baltic Grid" 2023/3
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Sarunu procedūras priekšmets un apjoms: 2 gab. DN250 ultraskaņas skaitītāju piegāde; 2 gab. PN100, DN350 mērīšanas līnijas, kurās ir divi secīgi uzstādīti ultraskaņas gāzes skaitītāji, piegāde; saskaņā ar pilno Tehnisko specifikāciju, Pretendenta iesniegto Piedāvājumu, Līguma noteikumiem un Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem un regulējumu.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
38550000 Zähler
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: