Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Installaties en vernieuwing van openbare verlichting op gewestwegen
Referentienummer: DAA-BMB/DE-DO/E20.69-F03_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
De onderhavige opdracht heeft als voorwerp de leveringen en werken die nodig zijn voor de installatie van openbare verlichtingsuitrustingen op sommige gewestwegen in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest,
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De onderhavige opdracht heeft als voorwerp de leveringen en werken die nodig zijn voor de installatie van openbare verlichtingsuitrustingen op sommige gewestwegen in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest