België-Brussel: Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
2022/S 015-031787
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
PLAATSELIJK ONDERHOUD VAN DE WEGEN EN AANPASSINGEN AAN DE VOETPADEN OP GEWESTWEGEN VAN HET BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST PERCEEL 1 : NOORDELIJKE ZONE PERCEEL 2 : ZUIDELIJKE ZONE
Referentienummer: DAA-BMB/DE-DO/E21.091-F03_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
II.1.4)Korte beschrijving:
PERCEEL 1:
Deze opdracht betreft werken op de regionale wegen in de Noordelijke Zone van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest op het grondgebied van de gemeenten van Anderlecht, Brussel, Sint-Agata-Berchem, Evere, Ganshoren, Jette, Koekelberg, Sint-Jazns-Molenbeek, Schaarbeek en Sint-Joost-ten-Node.
PERCEEL 2 :
Deze opdracht betreft werken op de regionale wegen in de Zuidelijke Zone van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest op het grondgebied van de gemeenten van Etterbeek, Elsene, Sint-Gillis, Sint-Pieters-Woluwe, Oudergem, Watermaal-Bosvoorde, Ukkel, Vorst, Sint-Lambrechts-Woluwe.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
PERCEEL 1 : NOORDELIJKE ZONE
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
PERCEEL 2 : ZUIDELIJKE ZONE
Perceel nr.: 2