Lieferungen - 317934-2023
Rumänien-Sibiu: Lehrmittel
2023/S 101-317934
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achizitie echipamente digitale specifice domeniilor de calificare din atelierele de practică din unitățile ÎPT, pentru proiectul ,,DOTAREA UNITATILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DE STAT ȘI A UNITĂȚILOR CONEXE DIN MUNICIPIUL SIBIU”
Referenznummer der Bekanntmachung: 4270740_2023_PAAPD1417070
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39162100 Lehrmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Contract de furnizare de produse avand ca obiect:
Achizitie echipamente digitale specifice domeniilor de calificare din atelierele de practică din unitățile ÎPT, pentru proiectul ,,DOTAREA UNITATILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DE STAT ȘI A UNITĂȚILOR CONEXE DIN MUNICIPIUL SIBIU”, pentru urmatoarele loturi:
1. Lot 1: Achiziție echipamente didactice AC/DC digital pentru ateliere
2. Lot 2: Achiziție simulator auto;
3. Lot 3: Achiziție documentații digitale training atelier cu specific mecanic
4. Lot 4: Achiziție Software pentru mașini electrice AC și DC;
Se vor respecta cerintele specifice din Caietul de sarcini
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor: 16
Autoritatea contractanta va transmite raspunsul la clarificari in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Durata contractului : 2 luni, de la data semnării de către ambele părţi
Termen de livrare si punere in functiune a echipamentului :
- maxim 30 zile calendaristice de la data emiterii comenzii de catre achizitor, dar nu mai tarziu de 15.09.2023.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 285 969.04 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 4
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lot 3: Achiziție documentații digitale training atelier cu specific mecanic;
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Se vor respecta cerintele din caietul de sarcini
Lot 4: Achiziție Software pentru mașini electrice AC și DC;
Los-Nr.: 4
Lot 2: Achiziție simulator auto
Los-Nr.: 2
Lot 1: Achiziție echipamente didactice AC/DC digital pentru ateliere
Los-Nr.: 1