Lieferungen - 317936-2023
Polen-Lublin: Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
2023/S 101-317936
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa wyrobów piekarniczo-cukierniczych
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów piekarskich i ciastkarskich do Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ Formularz Oferty.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15811000 Brotwaren
15811100 Brot
15811400 Fladen
15812100 Konditorwaren
15812200 Kuchen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ Formularz Oferty.
Chleb pszenno-żytni - 80000 szt.
Chleb razowy - 65000 szt.
Bułka wyborowa 90000 szt.
Chleb bezglutenowy-600 szt.
Drożdżówka - 15000 szt.
Cebularz - 20000 szt.
Pączek-1000 szt.
Pączuszek mały -25 kg
Ciasto świąteczne-300 kg