Bekanntmachung vergebener Aufträge in den Bereichen Verteidigung und Sicherheit
Richtlinie 2009/81/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags
T-72 M1, VT-72, VT-72B/72M4 - opravy a udržování
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungDienstleistungen
Dienstleistungskategorie Nr 1: Instandhaltung und Reparatur
Hauptort der Ausführung, Lieferung oder Dienstleistungserbringung: Česká republika
NUTS-Code CZ0 Česko
II.1.4)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens:
Předmětem VZ je v souladu s § 131 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZZVZ"), uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na poskytnutí služby opravy a udržování tanků T-72 M1, VT-72 a VT-72B/72M4 (dále jen "tanků T-72 M1") Armády České republiky, včetně jejích skupin, podskupin či součástkových celků, která bude uzavřena v souladu se zadávacími podmínkami a nabídkou vybraného dodavatele. Jednotlivé dílčí veřejné zakázky na poskytnutí služby budou zadávané podle aktuálních potřeb zadavatele podle podmínek stanovených rámcovou dohodou.
II.1.5)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)50630000 Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen
II.2)Endgültiger Gesamtauftragswert
II.2.1)Endgültiger GesamtauftragswertWert: 42000000 CZK
mit MwSt. MwSt.-Satz (%) 21