II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Laboratorijas iekārtu un pipešu piegāde
Atsauces numurs: BIOR 2021/28/AK
II.1.2)Galvenās CPV kods38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
II.1.4)Īss apraksts:
Atbilstošu iekārtu un pipešu piegāde.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 335 500.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 34
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Vertikāls automātiskais autoklāvs
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
33191110 Autoklāvs
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Atbilstošas iekārtas piegāde.
Laboratorijas 2 durvju ledusskapis
Daļas numurs: 2
39711130 Ledusskapji
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 3
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 4
Proteīnu analīzes iekārta
Daļas numurs: 5
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 6
38432200 Hromatogrāfi
Ultra augsti efektīvā šķidruma hromatogrāfa piederumi
Daļas numurs: 7
Rotācijas ietvaicētāja komplekts ar 2 sūkņiem
Daļas numurs: 8
38430000 Detektorierīces un analīzes ierīces
Daļas numurs: 9
Maisiņu aizklausēšanas ierīce
Daļas numurs: 10
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 11
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 12
42931100 Laboratorijas centrifūgas un piederumi
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 13
Vienkanāla soļu dispensers — “Multipette”
Daļas numurs: 14
38437000 Laboratorijas pipetes un piederumi
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 15
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 16
38510000 Mikroskopi
Mikroskops ar polarizāciju, DS-Fi3 kameru un programmatūru
Daļas numurs: 17
Automātiskais priekšmetstikliņu krāsotājs
Daļas numurs: 18
Kasešu un priekšmetstikliņu arhīva skapju komplekts
Daļas numurs: 19
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 20
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 21
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 22
Dispensers (“Bottel-top Dispenser”)
Daļas numurs: 23
Vienkanāla automātiskā pipete 0.5-10 μl
Daļas numurs: 24
Atbilstošas pipetes piegāde.
Vienkanāla automātiskā pipete 5-50 μl
Daļas numurs: 25
Vienkanāla automātiskā pipete 10-100 μl
Daļas numurs: 26
Vienkanāla automātiskā pipete 20-200 μl
Daļas numurs: 27
Vienkanāla automātiskā pipete 100-1000 μl
Daļas numurs: 28
8 kanālu automātiskā pipete 5-100 μl
Daļas numurs: 29
12 kanālu automātiskā pipete 30-300 μl
Daļas numurs: 30
12 kanālu automātiskā pipete 5-100 μl
Daļas numurs: 31
12 kanālu automātiskā pipete 10-100 μl
Daļas numurs: 32
Daļas numurs: 33
8 kanālu automātiskā pipete
Daļas numurs: 34