Hrvatska-Zagreb: Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
2020/S 130-318270
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izgradnja dionice BC, Okučani – granica BiH, II. faza, duljine 4,07 km
Referentni broj: 1.76-400 20
II.1.2)Glavna CPV oznaka45233000 Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
II.1.4)Kratak opis:
Izgradnja dionice BC Okučani – granica BiH, II. faza, duljine 4,07 km, sukladno Tehničkom opisu i dokumentaciji u privitku ove dokumentacije o nabavi.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 351 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45233000 Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
II.2.4)Opis nabave:
Izgradnja dionice BC: Okučani – granica BiH/II. Faza, duljine 4,07 km, sukladno Troškovniku i tehničkoj dokumentaciji koja je dana u privitku dokumentacije o nabavi.