Slovensko-Trenčín: Stavebné práce pre inžinierske stavby okrem mostov, tunelov, šácht a podzemných dráh
2022/S 015-031843
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Rekonštrukcia cesty č. II/581 Nové Mesto nad Váhom - Myjava, V. etapa
Referenčné číslo: FUR000101
II.1.2)Hlavný kód CPV45222000 Stavebné práce pre inžinierske stavby okrem mostov, tunelov, šácht a podzemných dráh
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky sú stavebné práce na rekonštrukcii cesty č. II/581 Nové Mesto nad Váhom - Myjava, V.
etapa. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.