Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Služby grafického dizajnu pre grafickú dielňu EIB.
Referenčné číslo: PC-1402.
II.1.2)Hlavný kód CPV79822500 Grafické návrhy
II.1.4)Stručný opis:
Úlohou poskytovateľa služieb je vykonávanie služieb na hodinovej báze, pričom poskytne miestnych pracovníkov na vykonávanie práce zadanej grafickej dielni.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 1 950 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Pozri internetovú adresu uvedenú v oddiele I.3.