Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Építészeti szolgáltatások és épülettervezési munkák.
Hivatkozási szám: JRC/KRU/2017/G.1/0091/RC.
II.1.2)Fő CPV-kód71221000 Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés a JRC karlsruhe-i telephelyén teljesített építészeti szolgáltatásokat és épülettervezési munkákat foglal magában.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 860 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)71221000 Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások
50700000 Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A JRC karlsruhe-i telephelyén teljesített építészeti szolgáltatások és épülettervezési munkák.
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Servizi di architettura e lavori di progettazione edilizia.
Numero di riferimento: JRC/KRU/2017/G.1/0091/RC.
II.1.2)Codice CPV principale71221000 Servizi di progettazione di edifici
II.1.4)Breve descrizione:
L'appalto riguarda servizi di architettura e lavori di progettazione edilizia presso il JRC di Karlsruhe.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 860 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari71221000 Servizi di progettazione di edifici
50700000 Servizi di riparazione e manutenzione di impianti di edifici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Servizi di architettura e lavori di progettazione edilizia presso il JRC di Karlsruhe.
Hemm bug li jaffettwa l-mod kif jintwerew l-URLs fl-avviżi tal-Formoli elettroniċi. Qed naħdmu biex insolvu l-problema. Sadanittant, nissuġġerixxu li tneħħi l-virgola (jew kwalunkwe karattru speċjali ieħor) li tidher fl-aħħar tal-URL. Niskużaw ruħna għall-inkonvenjenza.
Servizzi - 318467-2017
il-Ġermanja-Karlsruhe: Servizzi arkitetturali u xogħlijiet ta' disinn fuq bini
2017/S 154-318467
Avviż dwar kuntratt
Servizzi
Il-bażi ġuridika:
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi arkitetturali u xogħlijiet ta' disinn fuq bini.
Numru ta' referenza: JRC/KRU/2017/G.1/0091/RC.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
71221000 Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-kuntratt jinvolvi servizzi arkitetturali u xogħlijiet ta' disinn fuq bini fil-JRC ta' Karlsruhe.
II.1.5)Stima tal-valur totali
Valur mingħajr VAT: 860 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijiet
Dan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK
50700000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Servizzi arkitetturali u xogħlijiet ta' disinn fuq bini fil-JRC ta' Karlsruhe.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Architectendiensten en bouwtekenwerkzaamheden.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht behelst architectendiensten en bouwtekenwerkzaamheden in het JRC Karlsruhe.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 860 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Architectendiensten en bouwtekenwerkzaamheden in het JRC Karlsruhe.