II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Jaunas traktortehnikas iegāde ar lietotas traktortehnikas atpirkšanu LVM Sēklas un stādi kokaudzētavām
Referenznummer der Bekanntmachung: AS LVM SS 2023/86_Ak
II.1.2)CPV-Code Hauptteil16700000 Traktoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 9
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 9
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
1.daļa Dārza traktors - raiders Kalsnavas arborētums
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)16700000 Traktoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2.daļa Mini traktors ar frontālo iekrāvēju Kalsnavas arborētums
Los-Nr.: 2
3.daļa Teleskopiskais iekrāvējs Mazsilu kokaudzētava
Los-Nr.: 3
4.daļa Teleskopiskais iekrāvējs Mazsilu kokaudzētava
Los-Nr.: 4
5.daļa Teleskopiskais iekrāvējs Mežvidu kokaudzētava
Los-Nr.: 5
6.daļa Elektriskais dakšveida iekrāvējs Strenču kokaudzētava
Los-Nr.: 6
7.daļa Elektriskais dakšveida iekrāvējs Mežvidu kokaudzētava
Los-Nr.: 7
8.daļa Lauksaimniecības traktors Mazsilu kokaudzēta
Los-Nr.: 8
9.daļa Lauksaimniecības traktors Strenču kokaudzētava
Los-Nr.: 9