Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: 23-00203
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79400000 Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Folke Bernadotteakademin inbjuder till anbudsgivning gällande konsulttjänster inom Projektstöd.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79400000 Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Upphandlingen avser konsultstöd inom Projektadministration.
Den totala omfattningen under hela avtalsperioden exklusive eventuella optioner beräknas till ca 4000 timmar.