Varer - 318680-2023
Danmark-Kolding: Reservedele til lastbiler, varebiler og personbiler
2023/S 101-318680
Udbudsbekendtgørelse
Varer
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Høring - Autoreservedele
Sagsnr.: 91193
II.1.2)Hoved-CPV-kode
34330000 Reservedele til lastbiler, varebiler og personbiler
II.1.4)Kort beskrivelse:
Høring af udbudsmaterialet forventes at omfatte levering af indkøb og levering af autoreservedele til personbiler til ni af IFIRS ' medlemsskoler:
IFIRS hører meget gerne jeres kommentarer enten via kommunikationsfunktionen eller på mail til mrha@ifirs.dk
Henvis meget gerne til dokument, side/afsnit.
II.1.5)Anslået samlet værdi
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)
34300000 Dele og tilbehør til motorkøretøjer og motorer hertil
34310000 Motorer og motordele til køretøjer
34900000 Diverse transportudstyr og reservedele
34913000 Diverse reservedele
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: