Lieferungen - 318720-2023
Ungarn-Budapest: Archivierungssysteme
2023/S 101-318720
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Gördíthető irattároló rendszer beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR002012562022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39132000 Archivierungssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
A 1064 Budapest, Rózsa u. 72. Fsz. sz. alatti irattárba gördíthető és fix irattároló állványrendszer beszerzése az alábbiak és a műszaki leírásban foglaltak szerint.
43 db gördíthető állványsor, összesen 191 mező, dupla polcszélesség: irattárolási kapacitás összesen 3025 ifm
fix állvány: 5 db, összesen 23 mező, szimpla és dupla polcszélesség vegyesen, irattárolási kapacitás összesen: 323 ifm
Állványrendszer kialakításának minőségi és munkavédelmi követelményei:
- az állványrendszerben a polcközök nyitottak, a szintek szükség esetén 19 mm-es osztással tetszés szerint állíthatók
- a gördíthető és fix állványsorok front- és végoldala RAL 7035 színű borítással készül
- az alváz RAL 7035 színre porszórt, a felépítmény felülete horganyzott
- a polcok teherbírása alap mezőben 120 kg/polc, kiegészítő mezőben 110 kg/polc
- polcfelület kialakítása tagolatlan, kizárólag egyöntetű felületű polc, minden oldalának, polclemez éleinek merevítést és munkavédelmet szolgáló, „U” alaktól nagyobb mértékű visszahajtása
- a gördíthető polcos állványok manuálisan hajthatók. Az alvázaknál kézi hajtókaros mozgatás, egyenlő számú hajtott és szabadonfutó kerekekkel. Alvázanként munkavédelmi elvárásnak megfelelő STOP rendszerrel szerelve. Hajtókaron kulcs nélküli rögzítőmű.
- A telepített sínrendszernek biztosítani kell a gördíthető állványok oldalirányú mozgását, sorok közötti nyitásának lehetőségét. A sínrendszer fogadó eleme aljzatbetonba süllyesztett.
- Az állványrendszerhez 2 db összecsukható, biztonsági kengyellel és kapaszkodóval ellátott létrát szükséges biztosítani.
Nyertes ajánlattevő feladata:
- megvalósulási tervdokumentáció készítése, átadása;
- a gördíthető állványok elemeinek továbbá a fix polcoknak a legyártása, helyszínre szállítása, összeszerelése, telepítése;
- az állványrendszer Egyenpotenciálra hozó hálózatra (EPH) kötésének elvégzése, mérési jegyzőkönyv készítése, átadása.
További részletek a műszaki leírásban.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
39131100 Archivregale
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: