Honvédelmi Minisztérium Védelemgazdasági Hivatal, Lehel u. 35–37., Címzett: Fodor Péter dandártábornok főigazgató, Budapest 1135, Magyarország. Telefon: +36 14338015. Fax: +36 14338007. E-mail: beszerzes@hm.gov.hu
Tárgy:
CPV:
35300000 Fegyverek, lőszerek és tartozékaik
Fegyverek, lőszerek és tartozékaik
A következő helyett:
II.1.1)
Adásvételi szerződés „PG-7VP indítótöltet beszerzése" tárgyban
II.1.5)
PG-7VP indítótöltet beszerzése
Adásvételi szerződés „PG-7PM indítótöltet beszerzése" tárgyban
PG-7PM indítótöltet beszerzése