Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и други
II.1.2)Основен CPV код22993000 Фоточувствителна, термочувствителна или термографична хартия или картон
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставката на хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и други, за Министерството на отбраната при условията на сключено рамково споразумение № СПОР-6/9.3.2018 г. от Централния орган за поръчки.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22993100 Фоточувствителна хартия или картон
30197600 Третирана хартия и картон
30199330 Безконечна хартия за компютърни принтери
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и други.