Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ICT Hardware en mobiele telefoons t.b.v. het hoogheemraadschap van Rijnland en het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard(DIG-13102)
Referenznummer der Bekanntmachung: DIG-13102
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze aanbesteding heeft tot doel meerdere Opdrachtnemers te contracteren voor het leveren van ICT hardware en mobiele telefoons.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32250000 Mobilfunkgeräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het doel van deze aanbesteding is het verkrijgen van nieuwe raamovereenkomsten (1 primaire en 1 secundaire Opdrachtnemer) startend op 1 mei 2023 voor het leveren van ICT hardware en mobiele telefoons zoals beschreven in deze Inschrijvingsleidraad en de daarbij behorende bijlagen.
HHR wenst met één primaire Opdrachtnemer en één secundaire Opdrachtnemer een raamovereenkomst te sluiten. In het kader daarvan zullen opdrachten voor zowel ICT hardware als mobiele telefoons worden geplaatst.