Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Obsługa i konserwacja kotłowni w 16 WOG w Drawsku Pomorskim
Referenznummer der Bekanntmachung: 55/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie prac obsługi codziennej oraz konserwacji kotłowni w 16 WOG w Drawsku Pomorskim zgodnie z umową, specyfikacją techniczną oraz wykazem przedmiotowych kotłowni i instalacji solarnych i pomp ciepła opisanych w załącznikach.
Wykonawca zapewni ciągłą (w okresie trwania sezonu grzewczego zimowego oraz w okresie letnim) dostawę energii cieplnej do obiektów zasilanych z przedmiotowych kotłowni i instalacji solarnych oraz pomp ciepła zgodnie z instrukcjami eksploatacji i dokumentacjami w/w urządzeń i instalacji oraz przepisami w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach i instalacjach energetycznych
Wykonawca odpowiedzialny jest za jakość wykonywanych prac podczas wykonywania usługi oraz za ich zgodność z instrukcjami eksploatacji, dokumentacjami kotłowni, instalacji solarnych i pomp ciepła, Specyfikacją Techniczną, poleceniami przedstawiciela Zamawiającego odpowiedzialnego z ramienia Grupy Zabezpieczenia.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Obsługa i konserwacja kotłowni w GZ Wałcz oraz GZ Złocieniec.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie prac obsługi codziennej oraz konserwacji kotłowni w 16 WOG w Drawsku Pomorskim zgodnie z umową, specyfikacją techniczną oraz wykazem przedmiotowych kotłowni i instalacji solarnych i pomp ciepła opisanych w załącznikach. 2. Wykonawca zapewni ciągłą (w okresie trwania sezonu grzewczego zimowego oraz w okresie letnim) dostawę energii cieplnej do obiektów zasilanych z przedmiotowych kotłowni i instalacji solarnych oraz pomp ciepła zgodnie z instrukcjami eksploatacji i dokumentacjami w/w urządzeń i instalacji oraz przepisami w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach i instalacjach energetycznych.4. W terminie do 20 kwietnia każdego roku trwania umowy (przed zakończeniem sezonu grzewczego oraz przed zakończeniem umowy) Wykonawca wystąpi do Zamawiającego o wspólne przeprowadzenie ”przeglądu stanu technicznego” wszystkich urządzeń pracujących w okresie grzewczym
Obsługa i konserwacja kotłowni w GZ Drawsko Pomorskie
Los-Nr.: 2