Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Modernizace měnírny pro trolejbusovou dopravu Mariánské Lázně
II.1.2)Hlavní kód CPV31172000 Transformátory napětí
II.1.4)Stručný popis:
Projekt řeší úpravy technologické části měnírny pro trolejbusovou dopravu a s ní související stavební úpravy objektu. Stávající objekt, který je předmětem navrhovaných stavebních úprav, je součástí technologického zázemí Městské dopravy Mariánské Lázně, s.r.o. Jedná se o trakční vedení, ze kterého jsou napájena vrchní vedení pro trolejbusy veřejné hromadné dopravy.