Lucembursko-Lucemburk: EIB - Vytvoření seznamu projektů v Chorvatsku, které podporují biologickou rozmanitost a využívají přírodě blízká řešení v oblasti přizpůsobování se změně klimatu, v rámci nástroje financování přírodního kapitálu
2018/S 140-319286
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Vytvoření seznamu projektů v Chorvatsku, které podporují biologickou rozmanitost a využívají přírodě blízká řešení v oblasti přizpůsobování se změně klimatu, v rámci nástroje financování přírodního kapitálu
Spisové číslo: TA2018075 HR NCF
II.1.2)Hlavní kód CPV79410000 Obchodní a podnikové poradenství
II.1.4)Stručný popis:
Hlavním cílem této technické pomoci je poskytnout nezbytnou podporu a budování kapacit pro chorvatskou Banku pro obnovu a rozvoj (HBOR) za účelem využití a poskytnutí finančních prostředků z nástroje financování přírodního kapitálu (NCFF). Poskytovatel služeb bude také podporovat potenciální konečné příjemce v rozvoji jejich projektů s cílem podpořit projekty, které investují do podpory přírodního kapitálu, a to především v Chorvatsku.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 934 500.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV66100000 Bankovnictví a investiční služby
80500000 Školení
II.2.4)Popis zakázky:
Viz internetová adresa uvedená v oddíle I.3.
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Luonnon monimuotoisuutta edistävien ja luontopohjaista mukautusta soveltavien hankesuunnitelmien kehittäminen Kroatiassa luonnonpääoman rahoitusjärjestelyn yhteydessä
Viitenumero: TA2018075 HR NCF
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79410000 Yritysten ja johdon konsulttipalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän teknisen tuen yleistavoitteena on tarjota tarvittavaa tukea ja valmiuksien kehittämistä Kroatian jälleenrakennus- ja kehityspankille (HBOR), jotta se voi käyttää ja lainata edelleen luonnonvarapääomarahoitusvälineeltä (Natural Capital Financing Facility – NCFF) saamaansa rahoitusta. Palveluntarjoaja tukee myös mahdollisia lopullisia edunsaajia niiden hankkeiden kehittämisessä. Tavoitteena on tukea hankkeita, jotka sijoittavat luonnonvarojen edistämiseen pääomana etenkin Kroatiassa.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 934 500.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)66100000 Pankki- ja sijoituspalvelut
80500000 Ammattikoulutuspalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Forbairt phíblíne tionscadal lena gcuirtear chun cinn an bhithéagsúlacht agus lena gcuirtear chun feidhme an t-oiriúnú bunaithe ar an dúlra sa Chróit faoin tSaoráid Maoiniúcháin Chaipitil Nádúrtha
Uimhir thagartha: TA2018075 HR NCF
II.1.2)Príomhchód CPV79410000 Business and management consultancy services
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é cuspóir foriomlán an chúnaimh theicniúil seo chun an tacaíocht riachtanach agus forbairt acmhainne a sholáthar do Bhanc na Cróite don Atógáil agus don Fhorbairt (HBOR) d’fhonn leas a bhaint as cistiú agus é a iasachtú ar aghaidh ón tSaoráid Maoiniúcháin Chaipitil Nádúrtha (NCFF). Tacóidh an soláthróir seirbhíse freisin le tairbhithe deiridh féideartha le forbairt a dtionscadal leis an gcuspóir chun tacú le tionscadail, a infheistítear i gcur chun cinn an chaipitil nádúrtha, go háirithe sa Chróit.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 934 500.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise66100000 Banking and investment services
80500000 Training services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3.
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Razvoj portfelja projekata kojima se promiče biološka raznolikost i primjenjuje prilagodba koja se temelji na prirodi u Hrvatskoj u okviru Instrumenta za financiranje prirodnog kapitala
Referentni broj: TA2018075 HR NCF
II.1.2)Glavna CPV oznaka79410000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja
II.1.4)Kratak opis:
Ukupni je cilj tehničke pomoći pružiti potrebnu podršku i razvoj sposobnosti Hrvatskoj banci za obnovu i razvoj (HBOR) kako bi iskoristila i posudila sredstva iz instrumenta financiranja prirodnog kapitala. Pružatelj će usluga također pružiti podršku potencijalnim krajnjim korisnicima pri razvoju projekata s ciljem pružanja podrške projektima koji ulažu u promoviranje prirodnog kapitala, posebice u Hrvatskoj.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 934 500.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a66100000 Bankarske i investicijske usluge
80500000 Usluge izobrazbe
II.2.4)Opis nabave:
Vidjeti internetsku adresu navedenu u odjeljku I.3).
Luksemburga-Luksemburga: EIB - Tādu projektu virknes izstrāde, ar ko veicina bioloģisko daudzveidību un piemēro ar dabu saistītus pielāgošanas pasākumus Horvātijā saskaņā ar Dabas kapitāla finansēšanas mehānismu
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Tādu projektu virknes izstrāde, ar ko veicina bioloģisko daudzveidību un piemēro ar dabu saistītus pielāgošanas pasākumus Horvātijā saskaņā ar Dabas kapitāla finansēšanas mehānismu
Atsauces numurs: TA2018075 HR NCF
II.1.2)Galvenās CPV kods79410000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šīs tehniskās palīdzības vispārējais mērķis ir sniegt nepieciešamo atbalstu Horvātijas Rekonstrukcijas un attīstības bankai (HBOR) un veidot tās spējas, lai izmantotu un tālāk aizdotu Dabas kapitāla finansēšanas mehānisma (Natural Capital Financing Facility – NCFF) finansējumu. Pakalpojumu sniedzējam būs arī jāpalīdz potenciālajiem gala saņēmējiem to projektu izstrādē, kā mērķis ir atbalstīt projektus, kuru ietvaros tiek ieguldīts dabas kapitāla sekmēšanā, konkrēti – Horvātijā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 934 500.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)66100000 Banku un investīciju pakalpojumi
80500000 Mācību pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.