Services - 319372-2023
Poland-Koszalin: Street-cleaning and sweeping services
2023/S 101-319372
Modification notice
Modification of a contract/concession during its term
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
SPRZĄTANIE ULIC W MIASTACH W CIĄGACH DRÓG WOJEWÓDZKICH NA TERENIE DZIAŁANIA REJONU DRÓG WOJEWÓDZKICH W DRAWSKU POMORSKIM
Reference number: ZZDW-6.381.128.2021.8.3.3
II.1.2)Main CPV code
90610000 Street-cleaning and sweeping services
II.2)Description
II.2.1)Title:
Czaplinek
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
77314100 Grassing services
II.2.4)Description of the procurement at the time of conclusion of the contract:
1. Zadanie obejmuje:
1) oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie,
2) oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników,
3) oczyszczenie z zanieczyszczeń pozostałej powierzchni pasa drogowego – tereny zielone,
4) opróżnianie koszy na śmieci,
5) mechaniczne koszenie terenów zielonych,
Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym.