Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Obnova systému požární bezpečnosti v budovách Evropského parlamentu ve Štrasburku
Spisové číslo: 06A70/2021/M004
II.1.2)Hlavní kód CPV45312100 Instalace a montáž požárních systémů
II.1.4)Stručný popis:
Obnova systému požární bezpečnosti v budovách Evropského parlamentu ve Štrasburku:
— položka 1: obnova systému požární bezpečnosti,
— položka 2: údržba a budoucí rozvoj,
— položka 3: instalace/výměna podhledů,
— položka 4:koordinace systému požární bezpečnosti.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Obnova systému požární bezpečnosti
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV45312100 Instalace a montáž požárních systémů
II.2.4)Popis zakázky:
Obnova systému požární bezpečnosti v budovách Evropského parlamentu ve Štrasburku. Položka 1: obnova systému požární bezpečnosti.
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV35000000 Bezpečnostní, hasičské, policejní a ochranné vybavení
Obnova systému požární bezpečnosti v budovách Evropského parlamentu ve Štrasburku. Položka 2: údržba a budoucí rozvoj.
Instalace/výměna podhledů
Část č.: 3
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV45421146 Instalace a montáž zavěšených podhledů
Obnova systému požární bezpečnosti v budovách Evropského parlamentu ve Štrasburku. Položka 3: instalace/výměna podhledů.
Koordinace systému požární bezpečnosti
Část č.: 4
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV71245000 Schvalovací plány, dílenské výkresy a specifikace
Obnova systému požární bezpečnosti v budovách Evropského parlamentu ve Štrasburku. Položka 4: koordinace systému požární bezpečnosti.