29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Usługi - 320113-2021
Submission deadline has been amended by:  378682-2021
Polska-Olsztyn: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
2021/S 121-320113
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie STEŚ z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa drogi ekspresowej S5 na odcinku Wirwajdy – Nowe Marzy(A1)
Numer referencyjny: O/OL.D-3.2413.10.2021
II.1.2)Główny kod CPV
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa drogi ekspresowej S5 na odcinku Wirwajdy – Nowe Marzy(A1)”.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
1) Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w tomach II–III SWZ.
2) Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań, tj. następujących elementów wymienionych w Tabeli opracowań projektowych:
— tabela 1 – l.p. 1. Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe – część ogólna,
— tabela A1 – l.p. 3. Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe – część techniczna – drogowa,
— tabela A1 – l.p. 4. Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe – część techniczna – obiekty inżynierskie,
— tabela B1 – l.p. 3. Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe – część techniczna – drogowa,
— tabela B1 – l.p. 4. Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe – część techniczna – obiekty inżynierskie,
W odniesieniu do kluczowych zadań zastrzeżonych do osobistego wykonania przez wykonawcę, nie może się on powoływać na zdolności podmiotu udostępniającego zasoby, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy Pzp, w celu wykazania spełniania odnośnych warunków udziału w postępowaniu opisanych w pkt 8.2.4.1 oraz pkt 8.2.4.2.1.1 i pkt 8.2.4.2.1.2 IDW.