There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 32029-2018
Magyarország-Buda: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2018/S 016-032029
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás az ajánlatkérő hatáskörébe utalt, a KEHOP 2. prioritás keretében megvalósítandó beruházások megvalósítására az észak- és közép-dunántúli térségben
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás az ajánlatkérő hatáskörébe utalt, a KEHOP 2. prioritás keretében megvalósítandó beruházások megvalósítására az észak- és közép-dunántúli térségben.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a 2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési miniszter hatáskörébe utalt beruházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási, a hulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.) rendeletében Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházások megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2016-00085 azonosítószámú projekt keretében, Bicske szennyvízhálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztési, bővítési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”.
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Kivitelezés tájékoztató mennyiségei Újbarok agglomeráció (Alcsútdoboz, Felcsút, Szár, Tabajd, Újbarok).
Szennyvízcsatorna hálózat rekonstrukciója.
U-1 jelű hálózati végátemelő rekonstrukciója Gépészeti csővezeték csere KO-ra, elektromos felújítás szivattyú cserével
U-2 jelű átemelő rekonstrukciója Elektromos kapcsoló szekrény csere
A-1 jelű átemelő rekonstrukciója Vasbeton átemelő műanyag bélelése, gépészeti csővezeték cseréje KO-ra
A-2 jelű átemelő rekonstrukciója Gépészeti csővezeték cseréje KO-ra
F-1 jelű átemelő rekonstrukciója Vasbeton átemelő műanyag bélelése, szivattyú vezető csövek és födém fedlapok cseréje KO-ra
F-2 jelű átemelő rekonstrukciója Villamos kapcsoló szekrények cseréje járulékos munkákkal együtt
F-9 jelű átemelő rekonstrukciója Villamos kapcsoló szekrények cseréje járulékos munkákkal együtt
Szennyvíztelep építése/fejlesztése.
Meglévő szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztése, korszerűsítése.
Szennyvíztisztító telep helye Újbarok, külterület, külterület 0276/1 hrsz.
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE) 6 383.
Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap) 900.
Kivitelezés tájékoztató mennyiségei Bicske agglomeráció (Bicske, Csabdi, Mány).
Csatorna hálózat fejlesztés.
Házi bekötések száma (db) 77.
Gravitációs gerincvezeték hossza (m) 420.
Nyomóvezeték hossza (m) 600.
Közterületi átemelő (db) 9.
Közterületi átemelőből új építés (db) 2.
Közterületi átemelőből felújítás (db) 7.
Hálózatrekonstrukció (nyílt árkos vezeték építés és csőbélelés) 1651.
Szennyvíztisztító telep helye Bicske 0122/1. és 0121/4. hrsz.
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE) 20 232.
Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap) 2 492.
Kivitelezés tájékoztató mennyiségei Lovasberény.
Csatorna hálózat építés.
Házi bekötések száma (db) 1 132.
Gravitációs gerincvezeték hossza (m) 15 466.
Nyomóvezeték hossza (m) 5 274.
Közterületi átemelő (db) 4.
Közterületi átemelőből új építés (db) 4.
Közterületi átemelőből felújítás (db) 0.
Házi átemelő beépítése (db) 2.
Új szennyvíztisztító telep építése.
Szennyvíztisztító telep helye Lovasberény, külterület 0159/10 hrsz.
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE) 2 650.
Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap) 300.
Kivitelezés tájékoztató mennyiségei Csákvár.
Házi bekötések száma (db) 826.
Gravitációs gerincvezeték hossza (m) 16 405.
Nyomóvezeték hossza (m) 2 250.
Közterületi átemelő (db) 1.
Közterületi átemelőből új építés (db) 1.
Házi átemelő beépítése (db) 19.
Szennyvíztisztító telep helye Csákvár, külterület 078 hrsz.
Tervezett tisztítási (biológiai) kapacitás (LE) 5 563.
Tervezett hidraulikai kapacitás (m3/nap) 730.