Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge čišćenja prostora Doma zdravlja Zagrebačke županije
Referentni broj: EVU/01/2021/E-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka90910000 Usluge čišćenja
II.1.4)Kratak opis:
Usluge čišćenja prostora Doma zdravlja Zagrebačke županije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 8 300 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a90910000 Usluge čišćenja
II.2.4)Opis nabave: