(Συμπλήρωμα στην Επίσημη Εφημερίδα της Ευρωπαϊκής Ένωσης, 20.8.2014, 2014/S 158-283578)
Εκτελεστικός Οργανισμός για τις Μικρομεσαίες Επιχειρήσεις (EASME), υπόψη L. Vari, place Rogier 16, 1049Βρυξέλλες, ΒΕΛΓΙΟ. Σημείο επαφής: Μονάδα Προμηθειών του EASME. Τηλ. +32 22999440. Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: easme-procurement@ec.europa.eu
Αντί