Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Energie voor Gemeenten Levering Aardgas 2023-2028
II.1.2)Codice CPV principale09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Collectief Energie voor Gemeenten besteedt met deze procedure de levering van aardgas inclusief GS-VER's voor de periode van 1 januari 2023; 06:00 uur tot 1 januari 2025; 06:00 uur aan. De opdracht betreft de levering van aardgas voor alle aansluitingen van de deelnemende gemeenten. De te verwachten totale leveringsomvang aan Aanbestedende dienst bedraagt circa 1,9 miljoen Nm³ per jaar. De opgegeven volumes zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Aanbestedende dienst wil met één Leverancier een Leveringsovereenkomst aardgas afsluiten voor de voornoemde periode.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari09123000 Gas naturale
II.2.4)Descrizione dell'appalto: