II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
REACT EU 98 Sterilizátory
II.1.2)Main CPV code33191100 Steriliser
II.1.4)Short description:
Předmětem této veřejné zakázky je dodání nových, nepoužitých, nerepasovaných zdravotnických prostředků - tří kusů prokládacích parních sterilizátorů pro oddělení centrální sterilizace Krajské zdravotní, a.s. Nemocnice Litoměřice, o.z., jednoho kusu plazmového sterilizátoru pro oddělení centrálních operačních sálů, Krajské zdravotní, a.s. Nemocnice Most, o.z., a dvou kusů parních sterilizátorů pro oddělení operačních sálů, Krajské zdravotní, a.s. Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem, o.z. pracoviště Rumburk, spolu s odpovídajícím příslušenstvím a zajištění pozáručního servisu k těmto zdravotnickým prostředkům
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 12 622 035.00 CZK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
REACT-EU 98 Sterilizátory prokládací parní sterilizátory včetně pozáručního servisu, Krajská zdravotní, a.s. Nemocnice Litoměřice, o.z.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33191100 Steriliser
33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
II.2.4)Description of the procurement:
prokládací parní sterilizátory, pozáruční servis na dobu 96 měsíců
REACT-EU 98 Sterilizátory plazmový sterilizátor včetně pozáručního servisu, Krajská zdravotní, a.s. Nemocnice Most, o.z.
Lot No: 2
plazmový sterilizátor, pozáruční servis na dobu 96 měsíců
REACT-EU 98 Sterilizátory -parní sterilizátory včetně pozáručního servisu, Krajská zdravotní, a.s. Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. pracoviště Rumburk
Lot No: 3
parní sterilizátory, pozáruční servis na dobu 96 měsíců