Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother и Canon за нуждите на ИА ГИТ
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Процедура по реда на чл. 82, ал. 1 от ЗОП, без провеждане на вътрешен конкурентен избор, въз основа сключено Рамково споразумение № СПОР-9/09.05.2022г. с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждите на ИА ГИТ