Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering van licenties voor de modules van ServiceNOW en het verlenen van de bijbehorende diensten
Referentienummer: Smals-BB-001.040/2020-F03_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72200000 Softwareprogrammering en -advies
II.1.4)Korte beschrijving:
Het huidige platform is een cloudoplossing, gehost door ServiceNOW zelf, en wordt gebruikt door verschillende instellingen. De licenties en de diensten worden geleverd door een implementer/reseller.
De raamovereenkomst in voege omvat een reeks ITSM-standaardpakketten en IT Operations-beheermodules, waarvan sommige al zijn geïmplementeerd, andere geïmplementeerd worden of in de toekomst geïmplementeerd kunnen worden.
Smals wenst met deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met een opdrachtnemer in de hoedanigheid van een reseller/implementer om (1) licenties van deze opdrachtnemer te kopen en (2) beroep te doen op deze opdrachtnemer voor implementatiedoeleinden. Bijgevolg zal de opdrachtnemer de bestaande infrastructuur van Service Now overnemen en de ITSM / CRM-diensten aanbieden volgens een in de offerte voorgestelde Service Level Agreement.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)48445000 Software voor elektronisch klantenbeheer
48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Smals wenst met deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met een opdrachtnemer in de hoedanigheid van een reseller/implementer om (1) licenties van deze opdrachtnemer te kopen en (2) beroep te doen op deze opdrachtnemer voor implementatiedoeleinden. Bijgevolg zal de opdrachtnemer de bestaande infrastructuur van Service Now overnemen en de ITSM/CRM-diensten aanbieden volgens een in de offerte voorgestelde Service Level Agreement.