Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 321469-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 131-321469
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на Национална служба за съвети в земеделието
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката включва oоставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на Централно управление и 27-те териториални областни офиси на НССЗ
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката включва доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на централно управление и 27-те териториални областни офиси на НССЗ