Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Omgevingsdienst IJsselland - EOA ICT Omgeving
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
72700000 Computernetwerkdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanbesteding die de Omgevingsdienst in de markt zal zetten zal de volgende reikwijdte hebben:
Op hoofdlijnen betreft het de volgende punten:
a. stabiele ICT werkplek en ICT omgeving, inclusief de huidige in gebruik zijnde applicaties en gegevens;
b. integratie en samenwerking met huidige VOIP-Zeker telefonie oplossing;
c. ICT servicedesk met locale support;
d. gebruikersimplementatie binnen ODIJ en bestaande hardware, netwerk en randapparatuur van de nieuwe ICT werkplek;
e. optimaliseren en structuren van de informatiehuishouding ODIJ t.b.v. inrichting in de nieuwe werkplek
(Record management, Sharepoint, Teams, back-up, delen bestanden);
f. security en privacy van de werkplek (informatiebeveiliging en toegangsbeveiliging. Welkom123)
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 0.01 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: