Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa tarcicy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w II półroczu 2018 roku
Numer referencyjny: 701801387
II.1.2)Główny kod CPV03419000 Drewno cięte
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tarcicy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w II półroczu 2018 roku.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 - bale iglaste
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV03419000 Drewno cięte
II.2.4)Opis zamówienia:
Zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2 - deski iglaste
Część nr: 2