Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Razvoj i podrška za programsku opremu
Referentni broj: 2016/EJ/06/PO.
II.1.2)Glavna CPV oznaka72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
II.1.4)Kratak opis:
Cilj je ovog poziva na nadmetanje osigurati da se Eurojustu pruže usluge analize, specifikacije, razvoja, održavanja i podrške za programske aplikacije koje ispunjavaju očekivanja u pogledu kvalitete i ciljeve povezane s razinom usluge kako je pobliže određeno u Prilogu 1. — tehničke specifikacije. Opseg je ugovora pružanje usluga razvoja i podrške za programsku opremu tijekom cijelog životnog ciklusa programskih aplikacija. Usluge uključuju podršku u sljedećim područjima:
— analiza poslovnih zahtjeva,
— analiza zahtjeva sustava,
— specifikacije programske opreme,
— razvoj programske opreme,
— izdanje programske opreme,
— održavanje i podrška za programsku opremu.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 17 675 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Okvirni ugovor o IKT uslugama s 1 izvoditeljem za pružanje usluga analize, specifikacije, razvoja, održavanja i podrške za programske aplikacije.