Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-1
Nuorodos numeris: 701903573
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-1 wg asortymentu i w ilości określonych w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Dostawy - 32215-2020
Polska-Katowice: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
2020/S 015-032215
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903573
II.1.2)Główny kod CPV
18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
II.1.4)Krótki opis: