Dėl klaidos programoje, „eForms“ skelbimuose netinkamai rodomi URL. Stengiamės pašalinti šią problemą. Kol kas siūlome nutrinti kablelį (ar bet kokį kitą specialų ženklą), įrašytą URL pabaigoje. Atsiprašome už nepatogumus.
Prekės - 32216-2020
Lenkija-Katowice: Apsauginė avalynė
2020/S 015-032216
Klaidų ištaisymas
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa butów górniczych gumowych lub wykonanych z materiału o podobnych właściwościach dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1
Nuorodos numeris: 701903580
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
18830000 Apsauginė avalynė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1.Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa butów górniczych gumowych lub wykonanych z materiału o podobnych właściwościach dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1 wg asortymentu i w ilości określonych w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
Dostawy - 32216-2020
Polska-Katowice: Obuwie ochronne
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2019/S 246-607466)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903580
II.1.2)Główny kod CPV
18830000 Obuwie ochronne
II.1.4)Krótki opis: