Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Реновиране на противопожарната система в сградите на Европейския парламент в Страсбург
Референтен номер: 06A70/2019/M068
II.1.2)Основен CPV код45312100 Работи по инсталиране на пожароизвестителни системи
II.1.4)Кратко описание:
Реновиране на противопожарната система в сградите на Европейския парламент в Страсбург:
— обособена позиция 1: работи по реновиране на противопожарната система,
— обособена позиция 2: поддръжка и бъдещи обновления,
— обособена позиция 3: демонтаж/монтаж на окачени тавани,
— обособена позиция 4: координиране на мисията за противопожарни системи.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 18 375 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
Възлагащият орган си запазва правото да възлага поръчки, комбиниращи следните обособени позиции или групи от обособени позиции:
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Работи по реновиране на противопожарната система
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45312100 Работи по инсталиране на пожароизвестителни системи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Работи по реновиране на противопожарната система.
Поддръжка и бъдещи обновления
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове35000000 Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване
Поддръжка и бъдещи обновления.
Демонтаж/монтаж на окачени тавани
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45421146 Монтажни работи на окачени тавани
Демонтаж/монтаж на окачени тавани.
Координиране на мисията за противопожарни системи
Обособена позиция №: 4
II.2.2)Допълнителни CPV кодове71245000 Планове за одобрение, планове за изпълнение и спецификации
Координиране на мисията за противопожарни системи.
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Renewal of the fire safety system within the European Parliament buildings in Strasbourg
Reference number: 06A70/2019/M068
II.1.2)Main CPV code45312100 Fire-alarm system installation work
II.1.4)Short description:
Renewal of the fire safety system (FSS) within the European Parliament buildings in Strasbourg:
— lot 1: FSS renewal works,
— lot 2: maintenance and future developments,
— lot 3: removing/re-installing suspended ceilings,
— lot 4: FSS mission coordination.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 18 375 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
The contracting authority reserves the right to award contracts combining the following lots or groups of lots:
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45312100 Fire-alarm system installation work
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
II.2.1)Title:
Maintenance and future developments
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Maintenance and future developments.
Removing/re-installing suspended ceilings
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)45421146 Installation of suspended ceilings
Removing/re-installing suspended ceilings.
II.2.2)Additional CPV code(s)71245000 Approval plans, working drawings and specifications
FSS mission coordination.
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Athnuachan an chórais sábháilteachta dóiteáin laistigh d’fhoirgnimh Pharlaimint na hEorpa in Strasbourg
Uimhir thagartha: 06A70/2019/M068
II.1.4)Cur síos achomair:
Athnuachan an chórais sábháilteachta dóiteáin i bhfoirgnimh Pharlaimint na hEorpa in Strasbourg:
— beart a haon: Oibreacha athnuachana an chórais sábháilteachta dóiteáin,
— beart a dó: cothabháil agus forbairtí amach anseo,
— beart a trí: síleáil chrochta a bhaint/a athshuiteáil,
— beart a ceathair: Comhordú mhisean an chórais sábháilteachta dóiteáin.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 18 375 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: tá
Féadfar tairiscintí a chur isteach le haghaidh na nithe a leanas na bearta uile
Coimeádann an t-údarás conarthachta an ceart conarthaí a dhámhachtain ina gcomhcheanglaítear na bearta nó grúpaí de bhearta a leanas:
II.2)Cur síos
II.2.1)Teideal:
Oibreacha athnuachana an chórais sábháilteachta dóiteáin
Uimhir an bhirt: 1
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Oibreacha athnuachana an chórais sábháilteachta dóiteáin.
Cothabháil agus forbairtí amach anseo
Uimhir an bhirt: 2
Cothabháil agus forbairtí amach anseo.
Síleáil chrochta a bhaint/a athshuiteáil
Uimhir an bhirt: 3
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise45421146 Installation of suspended ceilings
Síleáil chrochta a bhaint/a athshuiteáil.
Comhordú mhisean an chórais sábháilteachta dóiteáin
Uimhir an bhirt: 4
Comhordú mhisean an chórais sábháilteachta dóiteáin.
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ugunsdrošības sistēmas atjaunošana Eiropas Parlamenta ēkās Strasbūrā
Atsauces numurs: 06A70/2019/M068
II.1.2)Galvenās CPV kods45312100 Ugunsgrēka signalizācijas sistēmas ierīkošana
II.1.4)Īss apraksts:
— 1. daļa – ugunsdrošības sistēmas (système de sécurité incendie – SSI) atjaunošanas darbi
— 2. daļa – uzturēšana un turpmāka pilnveide
— 3. daļa – piekaramo griestu uzstādīšana/noņemšana
— 4. daļa – SSI koordinēšanas uzdevums
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 18 375 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
Līgumslēdzēja iestāde saglabā tiesības piešķirt līgumus, kas ietver šādas daļas vai daļu grupas:
skatīt konkursa specifikācijas.
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)45312100 Ugunsgrēka signalizācijas sistēmas ierīkošana
II.2.4)Iepirkuma apraksts: II.2.5)Līguma slēgšanas tiesību piešķiršanas kritērijiCena nav vienīgais piešķiršanas kritērijs, un visi kritēriji ir noteikti tikai iepirkuma dokumentos
II.2.1)Nosaukums:
Uzturēšana un turpmāka pilnveide
Daļas numurs: 2
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)35000000 Drošības, ugunsdzēsības, policijas un aizsardzības aprīkojums
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Piekaramo griestu uzstādīšana/noņemšana
Daļas numurs: 3
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)45421146 Iekaramo griestu uzstādīšana
SSI koordinēšanas uzdevums
Daļas numurs: 4
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)71245000 Apstiprināmie plāni, darba rasējumi un specifikācijas
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Modernizacja systemu bezpieczeństwa pożarowego w budynkach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu
Numer referencyjny: 06A70/2019/M068
II.1.2)Główny kod CPV45312100 Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
II.1.4)Krótki opis:
Modernizacja systemu bezpieczeństwa pożarowego w budynkach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu:
— część 1: prace modernizacyjne dotyczące systemu bezpieczeństwa pożarowego,
— część 2: konserwacja i późniejsze zmiany,
— część 3: demontaż i powtórny montaż sufitów podwieszanych,
— część 4: koordynacja w zakresie systemu bezpieczeństwa pożarowego.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 18 375 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Zob. dokumentacja przetargowa.
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Prace modernizacyjne dotyczące systemu bezpieczeństwa pożarowego
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45312100 Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
II.2.4)Opis zamówienia:
Prace modernizacyjne dotyczące systemu bezpieczeństwa pożarowego.
Konserwacja i późniejsze zmiany
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV35000000 Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
Konserwacja i późniejsze zmiany.
Demontaż i powtórny montaż sufitów podwieszanych
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45421146 Instalowanie sufitów podwieszanych
Demontaż i powtórny montaż sufitów podwieszanych.
Koordynacja w zakresie systemu bezpieczeństwa pożarowego.
Część nr: 4
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV71245000 Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Reînnoirea sistemului de siguranță împotriva incendiilor în clădirile Parlamentului European din Strasbourg
Număr de referinţă: 06A70/2019/M068
II.1.2)Cod CPV principal45312100 Lucrări de instalare de sisteme de alarmă împotriva incendiilor
II.1.4)Descriere succintă:
Reînnoirea sistemului de siguranță împotriva incendiilor în clădirile Parlamentului European din Strasbourg:
— lotul 1: lucrări de reînnoire a sistemului de siguranță împotriva incendiilor,
— lotul 2: întreținere și evoluții viitoare,
— lotul 3: eliminarea / instalarea tavanelor false,
— lotul 4: misiune de coordonare a sistemului de siguranță împotriva incendiilor.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 18 375 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru toate loturile
Autoritatea contractantă îşi rezervă dreptul de a atribui contracte prin combinarea următoarelor loturi sau grupuri de loturi:
A se vedea caietul de sarcini.
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Lucrări de reînnoire a sistemului de siguranță împotriva incendiilor
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)45312100 Lucrări de instalare de sisteme de alarmă împotriva incendiilor
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Lucrări de reînnoire a sistemului de siguranță împotriva incendiilor.
Întreținere și evoluții viitoare
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)35000000 Echipament de securitate, de luptă împotriva incendiilor, de poliţie şi de apărare
Întreținere și evoluții viitoare.
Eliminarea / instalarea tavanelor false
Lot nr.: 3
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)45421146 Lucrări de instalare de plafoane suspendate
Eliminarea / instalarea tavanelor false.
Misiune de coordonare a sistemului de siguranță împotriva incendiilor
Lot nr.: 4
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)71245000 Planuri de aprobare, schiţe de lucru şi specificaţii
Misiune de coordonare a sistemului de siguranță împotriva incendiilor.
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Förnyelse av brandsäkerhetssystemet i Europaparlamentets byggnader i Strasbourg
Referensnummer: 06A70/2019/M068
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod45312100 Installation av brandlarmssystem
II.1.4)Kort beskrivning:
Förnyelse av brandsäkerhetssystemet i Europaparlamentets byggnader i Strasbourg:
— del 1: förnyelsearbeten gällande brandsäkerhetssystemet
— del 2: framtida underhåll och utveckling
— del 3: nedmontering/montering av innertak
— del 4: samordning avseende brandsäkerhetssystemet.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 18 375 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
Den upphandlande myndigheten förbehåller sig rätten att tilldela kontrakt genom att kombinera följande delkontrakt eller grupper av delkontrakt:
Se förfrågningsunderlaget.
II.2)Beskrivning
II.2.1)Benämning på upphandlingen:
Förnyelsearbeten gällande brandsäkerhetssystemet
Del nr: 1
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)45312100 Installation av brandlarmssystem
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Förnyelsearbeten gällande brandsäkerhetssystemet.
Framtida underhåll och utveckling
Del nr: 2
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
Framtida underhåll och utveckling.
Nedmontering/montering av innertak
Del nr: 3
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)45421146 Montering av undertak
Nedmontering/montering av innertak.
Samordning avseende brandsäkerhetssystemet
Del nr: 4
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)71245000 Tillståndsplaner, arbetsritningar och specifikationer
Samordning avseende brandsäkerhetssystemet.