Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
„Dostawa śrub dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.” w trybie przetargu nieograniczonego – nr grupy 287-2
Nuorodos numeris: 701902781
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44531400 Varžtai
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44531400 Varžtai
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
Pirkimo dalies Nr.: 10
Pirkimo dalies Nr.: 11
Pirkimo dalies Nr.: 12
Pirkimo dalies Nr.: 13
Pirkimo dalies Nr.: 14
Pirkimo dalies Nr.: 15
Pirkimo dalies Nr.: 16